Dom

Suzhou Huatsing Power Sci.&Tech. Co., Ltd.

Dobra obsługa i produkty wysokiej jakości.

—— Hui Li

może zaspokoić zdecydowaną większość najemców w zakresie potrzeb dostosowywania.

—— Ke Shan

Im Online Czat teraz

Suzhou Huatsing Power Sci.&Tech. Co., Ltd.

1 2
Suzhou Huatsing Power Sci.&Tech. Co., Ltd. Suzhou Huatsing Power Sci.&Tech. Co., Ltd.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Oceania
Rok założenia : 2010
pc Export : 70% - 80%
Suzhou Huatsing Power Sci. & Tech. Co., Ltd. (zwana dalej " Huatsing Power ") to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo integrujące badania naukowe, rozwój nowych technologii i produkcję zaawansowanych technologii. Ma niezależne prawa własności intelektualnej, których główne obszary działalności to wysokoefektywne czyste nowe technologie energetyczne, nowe produkty technologii materiałów, produkty i inżynieria ochrony środowiska oraz projektowanie, produkcja i usługi powiązanego sprzętu. Konkretne produkty obejmują podstawowe komponenty ogniw paliwowych z tlenkiem (SOFC) oraz kluczowe materiały, systemy wytwarzania energii SOFC, systemy testowania ogniw paliwowych, produkty materiałów inżynierskich, urządzenia termiczne, inżynieria ochrony środowiska i powiązane usługi.

Huatsing Power ma zespół technologii podstawowej kierowany przez naukowców, ludzi z "planu 1000- osobowego ", Changjiang Scholars i innych uznanych na całym świecie ekspertów i naukowców, w tym wielu ekspertów technicznych posiadających stopień doktora lub magistra w zakresie energii, materiałów, ochrony środowiska, pola termiczne i inne pokrewne. Firma realizuje krajowe projekty "973", międzynarodowe projekty współpracy, prowincjonalne projekty wsparcia naukowego i technologicznego, i na tej podstawie zbudowała wielopoziomową otwartą platformę integrującą przemysł, środowisko akademickie, badania, rząd i finanse. Nawiązali również ścisłą współpracę z China University of Mining (Pekin), China University of Technology, Uniwersytetem Shanghai Jiaotong i Instytutem Fizyki w ramach Chińskiej Akademii Nauk oraz innymi jednostkami, utrzymując jednocześnie długoterminową wymianę techniczną z Uniwersytetem Connecticut, Uniwersytet Południowej Karoliny i inne zagraniczne uniwersytety. Firma z powodzeniem gościła również międzynarodowe konferencje w tych dziedzinach i zdobyła wiele nagród wojewódzkich, miejskich i dzielnicowych za wiodące innowacyjne talenty przedsiębiorczości.

Celem rozwoju Huatsing Power jest gromadzenie najwyższej klasy talentów z rozległych dziedzin i tworzenie korporacyjnej kultury harmonii, progresywności, innowacji i poświęcenia. Opierając się na naszych niezależnych produktach technologicznych i wiodących trendach w branży, dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania w dziedzinie energetyki i ochrony środowiska!

Szczegóły kontaktu
Suzhou Huatsing Power Sci.&Tech. Co., Ltd.

Tel: 86-0512-50139721-806

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)